Tomar Sport

E-BIKE

Rowery ze wspomaganiem elektrycznym

Rowery Kellys ze wspomaganiem elektrycznym, czyli e-bike’i, stanowią zupełnie nowy wymiar kolarstwa. Nieważne czy jeździsz tylko po szosach, przemieszczasz się po mieście, czy jesteś amatorem jazdy w terenie - będziesz zaskoczony jak szybko i jak daleko możesz dojechać bez nadmiernego wysiłku, ciesząc się jednocześnie niezrównaną przyjemnością jazdy rowerem. Rowery elektryczne przeniosą każdego rowerzystę na zupełnie nowy poziom kolarskich doznań. W naszych sklepach znajdziecie pełną ofertę rowerów elektrycznych marki Kellys (część na zamówienie).

Rowery Kross ze wspomaganiem elektrycznym. E-bike jest rowerem dla każdego, bez względu na wiek. Pomaga w pokonywaniu dłuższych dystansów oraz wzniesień, nie zastępuje siły mięśni nóg, a jedynie ją wspomaga. Rowery elektryczne występują w trzech wersjach: górskich, trekkingowych i miejskich – każdy rowerzysta znajdzie model odpowiedni dla swoich potrzeb. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Kross (część na zamówienie).

Świetnie zaprojektowane i wykonane rowery elektryczne firmy Trek dodają Twoim nogom mocy, dzięki czemu możesz zrobić i zobaczyć więcej. Rowery Trek ze wspomaganiem elektrycznym są szybkie i przekazują moc w płynny, przewidywalny i łatwy do kontrolowania sposób. Są też wyposażone w pojemny, wyjmowany akumulator, który można doładować z dowolnego domowego gniazdka. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Kross (część na zamówienie).

Stylowe elektryczne rowery miejskie ze wspomaganiem firmy Le Grand pomogą rozpocząć przygodę z rowerem (lub chociaż dojazdem do pracy). Ramy typu wave ułatwiają ich użytkowanie, a dobrze dobrane przełożenia poruszanie się po miejskiej dżungli. W naszych sklepach znajdziecie pełną ofertę rowerów elektrycznych marki Le Grand (część na zamówienie).

Wybierasz się w długą, wymagającą trasę, przemierzasz miasto wszerz i wzdłuż? Zabierz ze sobą rower elektryczny Diamant. Wysoka jakość wykonania i przemyślane projekty sprawiają, że rowery Diamant to pozycja godna polecenia. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Diamant (część na zamówienie).

Posiadamy bardzo duże doświadczenie z rowerami elektrycznymi. Nasi sprzedawcy i mechanicy biorą udział w szkoleniach technicznych, aby poznać każdy detal ich konstrukcji i działania. Dzięki temu możemy doskonale dobrać rower do państwa potrzeb i wymagań. Serwisujemy również rowery elektryczne, które z racji swojej konstrukcji potrzebują wysokiej wiedzy technicznej i doświadczenia. Zapraszamy do sklepów Tomar na konsultacje i próbną jazdę!

KONTAKT

Modlnica: tel. 533 760 033
Kraków (Nowa Huta): tel. 533 840 033