Rowery elektryczne Tomar

ROWERY ELEKTRYCZNE TOMAR

Jesteś tutaj:

Szeroki wybór rowerów elektrycznych

Posiadamy bardzo duże doświadczenie z rowerami elektrycznymi. Nasi sprzedawcy i mechanicy biorą udział w szkoleniach technicznych, aby poznać każdy detal ich konstrukcji i działania. Dzięki temu możemy doskonale dobrać rower do Twoich potrzeb i wymagań. Serwisujemy również rowery elektryczne, które z racji swojej konstrukcji potrzebują wysokiej wiedzy technicznej i doświadczenia. Chcemy nie tylko przekonać Cię, że warto przesiąść się na rower elektryczny, ale także pomóc Ci postawić pierwsze kroki na drodze przygody z rowerami elektrycznymi. Jako pasjonaci korzystający z rowerów elektrycznych wiemy, że warto zachęcać innych do tego hobby. Zapraszamy do sklepów Tomar w Krakowie i Modlnicy na konsultacje i próbną jazdę!

Rowery elektryczne Tomar
Rowery elektryczne Kellys

Rower elektryczne Kellys

Rowery Kellys ze wspomaganiem elektrycznym, czyli e-bike’i, stanowią zupełnie nowy wymiar kolarstwa. Nieważne czy jeździsz tylko po szosach, przemieszczasz się po mieście, czy jesteś amatorem jazdy w terenie – będziesz zaskoczony jak szybko i jak daleko możesz dojechać bez nadmiernego wysiłku, ciesząc się jednocześnie niezrównaną przyjemnością jazdy rowerem. Rowery elektryczne przeniosą każdego rowerzystę na zupełnie nowy poziom kolarskich doznań. W naszych sklepach znajdziecie pełną ofertę rowerów elektrycznych marki Kellys (część na zamówienie).

Rowery elektryczne Kross

Rower elektryczne Kross

Rowery Kross ze wspomaganiem elektrycznym. E-bike jest rowerem dla każdego, bez względu na wiek. Pomaga w pokonywaniu dłuższych dystansów oraz wzniesień, nie zastępuje siły mięśni nóg, a jedynie ją wspomaga.

Rowery elektryczne występują w trzech wersjach: górskich, trekkingowych i miejskich – każdy rowerzysta znajdzie model odpowiedni dla swoich potrzeb. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Kross (część na zamówienie).

Rowery elektryczne Trek

Rower elektryczne Trek

Świetnie zaprojektowane i wykonane rowery elektryczne firmy Trek dodają Twoim nogom mocy, dzięki czemu możesz zrobić i zobaczyć więcej. Rowery Trek ze wspomaganiem elektrycznym są szybkie i przekazują moc w płynny, przewidywalny i łatwy do kontrolowania sposób.

Są też wyposażone w pojemny, wyjmowany akumulator, który można doładować z dowolnego domowego gniazdka. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Trek (część na zamówienie).

Rowery elektryczne Le Grand

Rower elektryczne Le Grand

Stylowe elektryczne rowery miejskie ze wspomaganiem firmy Le Grand pomogą rozpocząć przygodę z rowerem (lub chociaż dojazdem do pracy).

Ramy typu wave ułatwiają ich użytkowanie, a dobrze dobrane przełożenia poruszanie się po miejskiej dżungli. W naszych sklepach znajdziecie pełną ofertę rowerów elektrycznych marki Le Grand (część na zamówienie).

Rowery elektryczne Diamant

Rower elektryczne Diamant

Wybierasz się w długą, wymagającą trasę, przemierzasz miasto wszerz i wzdłuż? Zabierz ze sobą rower elektryczny Diamant.

Wysoka jakość wykonania i przemyślane projekty sprawiają, że rowery Diamant to pozycja godna polecenia. W naszych sklepach znajdziecie pełna ofertę rowerów elektrycznych marki Diamant (część na zamówienie).

Szukasz idealnego roweru lub najlepszej jakości części?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Szeroki wybór rowerów i asortymentu części zamiennych.

SKLEP ROWEROWY KRAKÓW

ul. Klasztorna 31

Telefon12 306 74 01

Mailsklep@tomarsport.pl

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 11:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 16:00

SERWIS ROWEROWY

Telefon12 306 74 02

Mailserwis.klasztorna@tomarsport.pl

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 11:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 16:00

SKLEP ROWEROWY MODLNICA

ul. Częstochowska 6

Telefon12 306 74 03

Mailsklep.modlnica@tomarsport.pl

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 11:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 16:00

SERWIS ROWEROWY

Telefon12 306 74 04

Mailserwis.modlnica@tomarsport.pl

Godziny otwarcia:

Pn – pt: 11:00 – 19:00

Sobota: 10:00 – 16:00