Filtry
Rozwiń Filtry
Producenci w Tomar Sport

Filtry

Bagażniki i akcesoria samochodowe

Chcesz przewieźć swój rower? Pakowanie roweru do samochodu nie należy do najłatwiejszych zadań. Bagażnik samochodowy na rower to idealne rozwiązanie, które umożliwi bezpieczny transport jednośladu. Dodatkowo zyskujesz miejsce w środku samochodu. Istnieje wiele rodzajów bagażników, które dobierzesz do swoich potrzeb. Poznaj różne modele i wybierz idealny bagażnik samochodowy.

Uchwyt Taurus BikeUp Pro Uchwyt Taurus BikeUp Pro
Producent: Taurus
Cena: 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yakima FoldClick 2 Yakima FoldClick 2
Producent: Yakima
Cena: 2 909,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yakima FoldClick 3 Yakima FoldClick 3
Producent: Yakima
Cena: 3 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yakima Just Click +1 Yakima Just Click +1
Producent: Yakima
Cena: 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Yakima JustClick 3 Yakima JustClick 3
Producent: Yakima
Cena: 3 399,00 zł
szt.
zobacz więcej

Bagażniki samochodowe na rowery 

Chcesz przewieźć swój rower? Pakowanie roweru do samochodu nie należy do najłatwiejszych zadań. Bagażnik samochodowy na rower to idealne rozwiązanie, które umożliwi bezpieczny transport twojego jednośladu. Dodatkowo zyskujesz miejsce w środku samochodu. Istnieje wiele rodzajów bagażników, które dobierzesz do swoich potrzeb. Poznaj różne modele i wybierz idealny bagażnik samochodowy.

Bagażnik rowerowy na hak

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwy i bezpieczny transport roweru. W przeciwieństwie do bagażników dachowych nie musimy obawiać się wjeżdżania w niskie bramy wjazdowe. Bagażnik jest montowany na tylnej części samochodu, a do jego mocowania używa się haka holowniczego. Bagażnik rowerowy na hak ma wiele zalet, takich jak łatwość montażu, solidne mocowanie oraz duża stabilność. Przy montażu należy pamiętać o przełożeniu tablicy rejestracyjnej na bagażnik rowerowy. Musi być widoczna oraz bezpiecznie zamocowana. 

Bagażnik dachowy na rowery

To najbardziej popularny rodzaj. Dużym plusem jest swobodny dostęp do bagażnika samochodu. Kolejną zaletą jest brak ograniczenia widoczności w trakcie jazdy. Nie musimy się również martwić widocznością tablicy rejestracyjnej czy świateł. Powinniśmy jednak uważać na dodatkowy ładunek na dachu, który może uniemożliwić wjazd w niektóre miejsca. Bagażnik zwiększa też opór powietrza, co może wpłynąć na większe spalanie paliwa. 

Bagażnik rowerowy na klapę samochodu

Bagażnik na klapę jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla osób, które często przewożą rowery w samochodzie. Sprawdzi się podczas przewożenia roweru w samochodach, które nie mają haka. Rowery umieszczone są na bagażniku zamontowanym na tylnej klapie i gwarantują bezpieczny przewóz rowerów samochodem. W przeciwieństwie do dachowych bagażników na rowery stawiają mniejszy opór powietrza. Wpływa to na mniejsze spalanie oraz hałas towarzyszący w trakcie jazdy. W przypadku bagażników montowanych na klapę samochodu utrudniony staje się dostęp do bagażnika. 

Bagażniki na rowery sprawdzonych producentów

W ofercie sklepu rowerowego Tomar Sport znajdziesz sprawdzone bagażniki samochodowe na rower. Są one wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Znajdziesz tu modele bagażników na hak, klapę samochodu oraz bagażniki dachowe. Modele te są dostosowane do różnych rodzajów samochodów. Pamiętaj, że bagażnik samochodowy na rower powinien być solidny i mocny, aby zapewnić bezpieczeństwo. Poznaj wszystkie produkty i wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada. Znajdziesz tu platformy rowerowe i bagażniki Yakima czy Thule.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium