Filtry
Rozwiń Filtry
Producenci w Tomar Sport

Filtry

Maski i kominy

Zadbaj o swoje zdrowie i odkryj skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza dzięki maskom antysmogowym. Oferujemy szeroki wybór masek antysmogowych Dragon i Respro. Wybierz maskę, która spełni Twoje oczekiwania. 

Foog Komin

Foog Komin
Foog Komin
Cena: 50,00 zł

Maska DRAGON Sport II Black L

Maska DRAGON Sport II Black L
Maska DRAGON Sport II Black L
Dragon Mask to nowy projekt zrodzony w Krakowie, który wychodzi naprzeciw potrzebom aktywnych ludzi, chcących cieszyć się życiem na świeżym powietrzu pomimo trudnych warunków atmosferycznych i zanieczyszczenia powietrza. Oferują różne modele masek antysmogowych, które chronią zdrowie przed niebezpiecznymi skutkami oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Oto główne cechy oferowanych produktów
Cena: 199,00 zł
szt.

Maska Dragon Sport II Graphite S

Maska Dragon Sport II Graphite S
Maska Dragon Sport II Graphite S
Dragon Sport II to nowoczesna maska przeciwpyłowa, stworzona z myślą o aktywnych osobach, które nie chcą rezygnować z uprawiania swoich ulubionych aktywności na świeżym powietrzu, pomimo obecności smogu. Maska ta wyróżnia się doskonałą jakością wykorzystanych materiałów, starannym wykonaniem oraz skutecznym działaniem. Oto jej główne cechy
Cena: 199,00 zł
szt.

Maska Dragon Sport II Navy Blue S

Maska Dragon Sport II Navy Blue S
Maska Dragon Sport II Navy Blue S
Maska przeciwpyłowa Dragon Sport II to produkt, który wyróżnia się doskonałą jakością wykorzystanych materiałów, precyzyjnym wykonaniem oraz skutecznym działaniem. Jest on przeznaczony dla aktywnych osób, które nie chcą rezygnować z ulubionych aktywności na świeżym powietrzu, nawet gdy pojawia się smog. Oto główne cechy tej awangardowej maski
Cena: 199,00 zł
szt.

Maska Dragon Sport II Pixel Moro S

Maska Dragon Sport II Pixel Moro S
Maska Dragon Sport II Pixel Moro S
ragon Sport II to nowoczesna maska przeciwpyłowa, która wyróżnia się doskonałą jakością użytych materiałów, precyzyjnym wykonaniem i skutecznym działaniem. Przeznaczona jest dla aktywnych osób, które nie chcą rezygnować z ulubionych aktywności na zewnątrz, nawet w obliczu obecności smogu. Oto główne cechy tej awangardowej maski
Cena: 199,00 zł
szt.

Maska Dragon Sport II Winter Moro S

Maska Dragon Sport II Winter Moro S
Maska Dragon Sport II Winter Moro S
Maska przeciwpyłowa Dragon Sport II wyróżnia się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, perfekcyjnym wykonaniem i doskonałym działaniem. Przeznaczona jest dla ludzi aktywnych, którzy nie chcą rezygnować z ulubionych aktywności na świeżym powietrzu, nawet gdy wokół panuje smog. Oto główne cechy tej innowacyjnej maski.
Cena: 199,00 zł
szt.

Maski antysmogowe – ochrona przed zanieczyszczeniami powietrza

Jakość powietrza w miastach staje się coraz większym problemem zdrowotnym – szczególnie w gęsto zaludnionych obszarach. Zanieczyszczenie powietrza wpływa na nasze zdrowie, prowadząc do chorób układu oddechowego. W odpowiedzi na to zagrożenie coraz więcej osób decyduje się na noszenie masek antysmogowych.

Dlaczego smog jest szkodliwy?

Smog to zjawisko, które powstaje z połączenia zanieczyszczeń atmosferycznych i naturalnych zjawisk przyrody – mgły i dużej wilgotności. Występuje najczęściej podczas bezwietrznej pogody. W jego skład wchodzą szkodliwe związki chemiczne takie jak – tlenek azotu, siarki oraz zawieszone pyły i substancji kancerogennych, które mogą wspierać rozwój nowotworów. Wpływają na jakość oddychania, a także powodują uciążliwy kaszel. Smog jest niebezpieczny szczególnie dla alergików i astmatyków.  

Gdzie sprawdzą się maski antysmogowe?

Maski antysmogowe sprawdzą się w miastach i terenach gdzie mamy do czynienia z wysokim stężeniem smogu i spalin. Jeśli mieszkasz w obszarach, które są szczególnie zanieczyszczone, możesz wybrać maskę antysmogową z filtrami.

Dla kogo maska antysmogowa?

Maska antysmogowa to nieodzowny elementem dla mieszkańców miast. Jest niezastąpiona podczas uprawiania sportu – biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. W ofertach producentów można znaleźć maski z filtrami, które oczyszczają powietrze podczas sportowej aktywności. 

Rozwój technologii masek antysmogowych

Maski antysmogowe wyposażone są w różne innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wygodę użytkowania, jak i bezpieczeństwo. Zapewniają optymalny przepływ powietrza i minimalny opór przy oddychaniu. To szczególnie ważne, jeśli używasz maski podczas ćwiczeń i treningów.

Ergonomiczne dopasowanie

Podczas noszenia maski ważna jest również ergonomia. Najnowsze maski antysmogowe zostały zaprojektowane tak, aby dobrze dopasowywały się do twarzy i nie przeszkadzały podczas codziennego użytku . Specjalne filtry sprawiają, że skóra twarzy pozostaje sucha. Część masek antysmogowych posiada wymienne filtry, które można samodzielnie wymienić po ich zużyciu.

Maski antysmogowe Kraków – gdzie kupić? 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór masek antysmogowych Dragon czy Respro. Oferta obejmuje zarówno maski co codziennego użytku, jak i maski rowerowe. Kupisz tu również specjalne filtry wymienne, które zapewnią skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami i szkodliwymi substancjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium