Producenci w Tomar Sport

Filtry

Ochraniacze rowerowe

Jeżeli uprawiasz zjazdowe dyscypliny kolarstwa musisz pamiętać o odpowiedniej ochronie. Ochraniacze rowerowe zostały zaprojektowane z myślą o ochronie ciała przed uderzeniami podczas ekstremalnej jazdy górskiej. Sprawdzą się w dyscyplinach takich jak enduro, trail czy downhill. 

Ochraniacze rowerowe - bezpieczeństwo i komfort w ekstremalnych dyscyplinach 

Obtarcia, stłuczenia, nie rzadko również upadki. Jeśli uprawiasz dyscypliny takie jak enduro, trail czy downhill, wiesz, że bezpieczeństwo jest priorytetem. Ważne jest odpowiednie wyposażenie w postaci ochraniaczy na kolana i łokcie. Zapewnią ochronę przed ewentualnymi obrażeniami, bez utarty komfortu i swobody ruchów. 

Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie

Kolana i łokcie to części ciała, które często są narażone na urazy podczas jazdy w trudnym terenie. Ochraniacze na rower MTB stanowią barierę przed potencjalnymi zagrożeniami jak korzenie drzew, kamienie czy niespodziewane przeszkody na trasie. Co najważniejsze, przyjmują na siebie kierunek i ciężar potencjalnego uderzenia, rozpraszając jego energię.

Ochraniacze na rower MTB

Jeśli wybierasz ochraniacze rowerowe na łokcie i kolana warto zwrócić uwagę na kilka ważnych cech. Powinny być lekkie, wykonane z wytrzymałego i odpornego materiału, który zapewni niezawodną ochronę. Wzmocnione punkty powinny rozkładać równomiernie siłę uderzenia. Elastyczność materiału jest kluczowa, aby umożliwić pełny zakres ruchu i swobodę pedałowania. 

Komfortowe ochraniacze rowerowe na łokcie i kolana

W trudnych warunkach terenowych utrzymanie optymalnej temperatury ciała jest istotne. Wybieraj ochraniacze rowerowe na łokcie i kolana, które charakteryzują się dobrą wentylacją. Zapewnią efektywne odprowadzanie potu. Ochraniacze na rower MTB powinny być dobrze dopasowane. Nie będą przesuwały się podczas jazdy i pozostaną w odpowiednim miejscu. 

Ochraniacze rowerowe Kraków

Sprawdź ofertę sklepu Tomar Sport! Znajdziesz tu ochraniacze na rower MTB, ochraniacze rowerowe na łokcie i kolana. Stawiamy na sprawdzone i solidne marki. Sprawdź! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium