google-site-verification=weLdpgqC3XD7QflVb3pmLPOR4cPs1lX8_O3_9u1KKcY
Producenci w Tomar Sport

Filtry

Woom 1 Plus Purple

Woom 1 Plus Purple
Woom 1 Plus Purple
Rower woom dla dzieci - łatwa i bezpieczna nauka jazdy bez bocznych kółek. Poznaj rower biegowy woom dla dziecka w wieku od 3 lat.
Cena: 1 299,00 zł
szt.

Woom 1 Purple

Woom 1 Purple
Woom 1 Purple
Rower woom dla dzieci - łatwa i bezpieczna nauka jazdy bez bocznych kółek. Poznaj rower biegowy woom dla dziecka w wieku 1,5 - 3,5 lat.
Cena: 1 029,00 zł
szt.

Rowery dziecięce 12” - jak wybrać odpowiedni model?

Rowery dla najmłodszych dzieci są dostępne w dwóch wersjach. W ofertach producentów znajdziemy klasyczne rowerki z pedałami i bocznymi kółkami oraz tzw. rowerki biegowe, które dziecko napędza odpychając się od podłoża. 

Rowerek biegowy, czyli rowerek dziecięcy bez pedałów i bez bocznych kółek jest najczęściej wybieranym modelem. Znacznie ułatwia późniejszą naukę jazdy na rowerze z pedałami, ponieważ od samego początku rozwija zmysł równowagi. Dzięki niemu w późniejszym okresie nie ma potrzeby montowania w rowerze bocznych kółek. Przez prostą konstrukcję pozbawioną napędu i pedałów, rowerek jest wyjątkowo lekki. 

Na rynku znajdziesz duży wybór tradycyjnych rowerów 12" wyposażonych w boczne kółeczka, które najczęściej znajdziesz w komplecie. Podczas nauki jazdy, można również wykorzystać pomocniczy uchwyt do prowadzenia roweru. 

Rower 12 cali na jaki wzrost? 

Przyjmuje się, że rower dziecięcy 12" będzie będzie najlepszym wyborem dla dziecka w wieku około 2-4 lat i o wzroście 85-100 cm. 

Rower dla dziecka 12 cali

Interesuje Cię rower dziecięcy z kołami 12 cali? W sklepie internetowym Tomar Sport znajdziesz najlepsze rowerki dla dzieci zaczynających swoją przygodę z dwoma kółkami - niezależnie czy interesują Cię rowery 12 cali dla chłopca czy rowery 12 cali dla dziewczynki. Sprawdź pełną ofertę!
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium