Oferta dla firm

Załóż własną wypożyczalnię rowerów!

Jeżeli prowadzisz obiekt noclegowy, hotel lub biuro podróży to mamy dla Ciebie dobrą informację! Nawiąż współpracę z Tomar Sport i wzbogać swoją ofertę o możliwość wypożyczenia roweru i aktywne spędzanie wolnego czasu dla Twoich Klientów. W ostatnich latach jazda na rowerze stała się bardzo popularna. Wypożyczalnia rowerów wyróżni Państwa firmę w oczach Klientów oraz stanie się źródłem dodatkowego dochodu.

Firma Tomar Sport gwarantuje profesjonalną obsługę i dobór rowerów do rodzaju terenu oraz wykorzystania. Nasi doradcy zorganizują zakup sprzętu za pośrednictwem wygodnego systemu ratalnego lub leasingu. Dodatkowo współpraca z Tomar Sport to gwarancja obsługi technicznej na najwyższym poziomie (przeglądy sezonowe, serwis gwarancyjny).

Rowery dla Pracowników

Rower jest doskonałym środkiem transportu dla pracowników Twojej firmy. Pozwala na unikanie korków, poprawę zdrowia oraz zwiększa zadowolenie z miejsca pracy. Ponadto jako pojazd służbowy podchodzi pod pełne odliczenie 23% VATu dla Twojej działalności.

Dlatego skorzystaj z możliwości zakupu roweru jako pojazdu służbowego dla siebie i swoich pracowników oraz z pełnej obsługi posprzedażowej naszych salonów rowerowych.

Co możemy zrobić dla Twojej organizacji?

  • Dobrać indywidualnie najkorzystniejszy rower dla Twojej działalności/Twoich pracowników,
  • Ułatwić zakup sprzętu przez raty lub leasing,
  • Zająć się obsługą techniczną (gwarancja, przeglądy sezonowe),
  • Dostarczyć rowery własnym transportem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium