Formy płatności

W sklepie internetowym TOMAR SPORT zawsze kupujesz wygodnie i bezpiecznie, ponieważ dajemy Ci do wyboru kilka sposobów płatności:

Przelew zwykły – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Nazwa banku: mBank

Numer konta: 62 1140 1081 0000 2935 4000 1003

Tytuł: Zamówienie nr [tu wpisz nr twojego zamówienia] - TOMAR SPORT

TOMAR SPORT Sp. z o.o

ul. Klasztorna 31

31-979 Kraków

Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu Bluemedia.pl – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system Bluemedia (Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.

Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system Przelewy24.pl(Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayPro S.A.), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.

Karta płatnicza - płatności w sklepie internetowym TOMAR SPORT można dokonać za pomocą karty płatniczej. Sklep obsługuje karty - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, za pośrednictwem serwisu Bluemedia.pl oraz Przelewy24.pl

Płatność przy odbiorze – zapłaty za przedmiot można dokonać gotówką lub za pomocą karty płatniczej. Przed odbiorem zamówionych produktów w naszym sklepie na ul. Klasztornej 31 w Krakowie lub na ul. Częstochowskiej 6 w Modlnicy, zostaną Państwo poinformowani o gotowości produktów do odbioru osobistego.

Systemy ratalne - zakupów w systemie ratalnym w sklepie internetowym TOMAR SPORT można dokonać za pomocą banków Santander S.A. oraz BNP Paribas Polska S.A.

Wybierając wpłatę z góry on-line lub płatność przy odbiorze, od razu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Jeśli wybierzesz przelew zwykły z Twojego konta bankowego, środki księgowane są przez bank z reguły w ciągu jednego dnia roboczego.

FORMY ZWROTU ŚRODKÓW

W przypadku zwrotu zakupionego towaru zwrot środków będzie dokonany w taki sam sposób, jak została dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem zwrot środków nastąpi na podany przez Zamawiającego rachunek bankowy. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Płatności w sklepie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium