Tomar Sport

SERWIS

Serce każdego sklepu rowerowego

Przyświeca nam jasny cel. Każdy rower, który jest w użyciu powinien zawsze być sprawny mechanicznie. Wpływa to na komfort i przyjemność z jazdy, długi bezawaryjny okres użytkowania oraz na Twoje bezpieczeństwo. Od wielu lat nieustannie rozwijamy nasz serwis oraz kwalifikacje naszych specjalistów. Posiadamy najlepiej wyposażony serwis w Krakowie, stosujemy tylko najlepsze części i narzędzia.

Naprawiamy i serwisujemy wszystkie rowery: miejskie, górskie, elektryczne (mamy specjalistyczne narzędzia diagnostyczne i przeszkolony personel), szosowe i enduro. W każdej gałęzi posiadamy bogatą wiedzę popartą latami doświadczeń. Każdy rower przy zgłoszeniu podlega przeglądowi technicznemu oraz wycenie. Klient zawsze zna pełną cenę.

Na każdym etapie pracy szczególnie dbamy o Twój rower. Wszystkie naprawy odbywają się zgodnie ze sztuką, przy użyciu narzędzi posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Na każdym etapie procesu serwisowego jest w dobrych rękach.

Decydując się na pełny przegląd, masz pewność, że każdy element Twojego roweru zostanie sprawdzony, części wymagające wymiany - wymienione, a te wymagające serwisu - prze serwisowane. Napęd wyczyszczony, wyregulowany i poprawnie ustawiony wraz z nowymi linkami i pancerzami wszystko będzie działać w sposób płynny i dokładny. Taki rower podłuży Ci dłużej i przyjemniej.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu, które funkcjonują przy naszych sklepach. W Krakowie-Nowej Hucie na ul.Klasztornej 31 oraz w Modlnicy przy ul. Częstochowskiej 6

Proces składania roweru od podstaw uwieczniony na filmie. Nasze serwisy umożliwiają złożenie roweru według własnego pomysłu i projektu. Wybranie odpowiednich komponentów i dopasowanie wszystkiego do własnych potrzeb.

KONTAKT

Modlnica: tel. 533 760 033
Kraków (Nowa Huta): tel. 533 840 033